| User | zero |
| Upload Date | December 09 2025 06:47 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | GMKtec NucBox M7 |
| Motherboard | GMKtec NucBox M7 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 PRO 6850H |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.20 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4629 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 4788 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2034 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2194
315.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1813
10.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1950
39.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2026
46.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1889
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2057
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2029
162.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2125
65.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1103
33.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2827
11.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2787
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2041
156.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2406
70.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2432
24.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1909
1.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2264
71.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9517 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5847
839.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11326
68.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9320
190.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13095
302.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11581
157.2 images/sec |
|
|
Clang
|
14732
72.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2557
204.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
16328
506.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4302
128.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10129
41.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13857
431.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10675
820.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10748
315.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7965
79.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
18318
17.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11865
375.7 Kpixels/sec |