| User | ampsters |
| Upload Date | December 09 2025 06:20 AM |
| Views | 16 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | LENOVO 81WB |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i3-10110U |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.59 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 4089 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.84 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 811 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1268
182.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1048
6.31 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
982
20.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1507
34.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1195
16.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1535
7.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
986
79.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
512
15.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
248
7.42 images/sec |
|
|
Background Blur
|
773
3.20 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
805
25.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
518
39.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
588
17.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
763
7.57 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
484
468.1 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
682
21.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1192 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
851
122.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1655
9.97 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1437
29.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1418
32.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1041
14.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1390
6.85 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
615
49.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1412
43.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
502
15.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1554
6.43 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1876
58.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1135
87.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1290
37.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1699
16.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1314
1.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1483
47.0 Kpixels/sec |