| Upload Date | December 09 2025 05:56 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | CachyOS |
| Model | Inet_AB System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i9-13900K |
| Topology | 1 Processor, 24 Cores, 32 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 183 Stepping 1 |
| Base Frequency | 5.50 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 16 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 16 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 4 |
| L3 Cache | 36.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.05 GB |
| Single-Core Score | 3058 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2987
429.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2958
17.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2936
60.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3088
71.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2819
38.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3122
15.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3097
248.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2972
92.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2655
79.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3586
14.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3578
111.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2913
224.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3077
90.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3651
36.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2808
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3306
104.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 14983 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7855
1.10 GB/sec |
|
|
Navigation
|
15846
95.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10900
223.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
18871
435.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
21211
287.9 images/sec |
|
|
Clang
|
21504
105.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3373
270.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
26409
818.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8661
259.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
13435
55.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
23687
737.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
20564
1.58 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
18523
543.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
13589
134.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
37444
36.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
22024
697.3 Kpixels/sec |