| Upload Date | December 09 2025 03:42 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus 12 |
| Model ID | OnePlus PJD110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 2145 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1934
277.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1979
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2659
54.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2436
56.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1985
26.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2758
13.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1968
157.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2068
64.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2197
65.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1991
8.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2408
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1962
150.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2158
63.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1985
19.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1656
1.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2237
70.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6367 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4407
632.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6652
40.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8481
173.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8509
196.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7608
103.3 images/sec |
|
|
Clang
|
9171
45.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1699
136.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8761
271.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5117
153.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5981
24.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8826
274.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5416
416.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6927
203.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6043
60.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8079
7.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8103
256.6 Kpixels/sec |