| Upload Date | December 09 2025 01:35 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2922 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2547
365.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2094
12.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2858
58.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3030
69.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3015
40.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3792
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2607
208.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2832
87.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3238
96.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2638
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3022
94.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3320
255.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3457
101.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3410
33.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2721
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2892
91.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9017 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5967
856.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8088
48.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8267
169.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10621
244.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11148
151.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15240
75.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3055
244.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12022
372.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8023
240.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8563
35.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12101
376.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9028
694.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10351
303.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8766
87.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13075
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10682
338.2 Kpixels/sec |