| Upload Date | December 09 2025 01:26 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus PKG110 |
| Model ID | OnePlus PKG110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.96 GB |
| Single-Core Score | 2176 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1947
279.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1982
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2610
53.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2468
56.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2024
27.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2785
13.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2059
164.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2089
64.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2255
67.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2037
8.43 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2464
76.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2033
156.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2178
63.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1994
19.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1654
1.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2300
72.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6533 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4481
643.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7383
44.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9293
190.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8967
206.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7803
105.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8941
44.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2324
186.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8238
255.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5330
159.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5538
22.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8525
265.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5201
399.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6874
201.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5780
57.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7417
7.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8105
256.6 Kpixels/sec |