| Upload Date | December 09 2025 01:15 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | ONE-NETBOOK ONEXPLAYER F1Pro |
| Motherboard | ONE-NETBOOK ONEXPLAYER F1Pro |
| Power Plan | Alto rendimiento |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Topology | 1 Processor, 12 Cores, 24 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 26 Model 36 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4483 MHz |
| Codename | Strix Point |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 12 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 12 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 12 |
| L3 Cache | 5.33 MB x 3 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.62 GB |
| Transfer Rate | 1996 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2480 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2333
335.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1828
11.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2534
51.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2486
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2374
32.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2446
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2585
207.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2438
75.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2626
78.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3238
13.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3013
93.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2167
166.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2941
86.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2770
27.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2169
2.10 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2447
77.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11735 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8088
1.13 GB/sec |
|
|
Navigation
|
14166
85.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12989
265.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15590
359.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
13755
186.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15363
75.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3237
259.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
15985
495.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7195
215.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11887
49.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
17775
553.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
13470
1.04 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
12607
369.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11754
116.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
18055
17.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13508
427.7 Kpixels/sec |