| Upload Date | December 08 2025 02:46 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | AZW U59 |
| Motherboard | AZW U59 |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Celeron(R) N5095 @ 2.00GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 156 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 2795 MHz |
| Package | Socket 1338 FCBGA |
| Codename | Jasper Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.50 MB x 1 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 1196 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 343 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
406
58.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
419
2.53 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
543
11.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
524
12.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
142
1.92 images/sec |
|
|
Clang
|
414
2.04 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
591
47.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
513
15.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
41
1.23 images/sec |
|
|
Background Blur
|
323
1.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
566
17.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
482
37.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
442
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
256
2.54 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
561
542.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
239
7.57 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1028 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
855
122.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1924
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1992
40.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1278
29.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
481
6.53 images/sec |
|
|
Clang
|
1942
9.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
681
54.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2090
64.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
142
4.24 images/sec |
|
|
Background Blur
|
965
3.99 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1837
57.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1180
90.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1289
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
599
5.94 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1842
1.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
823
26.0 Kpixels/sec |