| User | IceColdSwede |
| Upload Date | December 08 2025 01:18 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Latitude 3410 |
| Motherboard | Dell Inc. 0DT6K3 |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10310U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.21 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4383 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 1328 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 1159 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1060
152.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1240
7.47 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1174
24.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1267
29.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1020
13.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1313
6.47 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1199
96.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1210
37.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
546
16.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1605
6.64 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1589
49.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
885
68.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1304
38.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1410
14.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1169
1.13 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1377
43.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1763 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
845
121.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2307
13.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2041
41.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2282
52.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1790
24.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2470
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
604
48.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2424
75.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
799
23.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2434
10.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2839
88.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1843
141.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2094
61.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1969
19.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2552
2.47 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2407
76.2 Kpixels/sec |