| Upload Date | December 08 2025 01:10 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | LENOVO TB375FC |
| Model ID | LENOVO TB375FC |
| Motherboard | P98300DA2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.51 GB |
| Single-Core Score | 1461 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1590
228.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1520
9.16 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1801
36.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1737
40.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1499
20.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1725
8.50 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1407
112.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1541
47.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1424
42.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1110
4.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1620
50.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
996
76.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1544
45.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1033
10.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1276
1.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1435
45.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4561 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3441
494.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5116
30.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6872
140.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6651
153.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5339
72.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5604
27.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1663
133.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6416
198.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3464
103.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3295
13.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6228
193.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3177
244.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5002
146.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3914
38.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5464
5.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5554
175.9 Kpixels/sec |