| Upload Date | December 08 2025 12:39 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S8+ |
| Model ID | samsung SM-X800 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.12 GB |
| Single-Core Score | 1691 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1514
217.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1459
8.79 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1998
40.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1835
42.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1760
23.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2009
9.90 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1478
118.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1703
52.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1881
56.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1622
6.71 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1975
61.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1264
97.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1854
54.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1704
16.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1317
1.27 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1826
57.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3908 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2702
388.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4878
29.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5253
107.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5285
121.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4385
59.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4855
23.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1551
124.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4981
154.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3252
97.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3162
13.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5399
168.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2678
205.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4156
121.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3748
37.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4650
4.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4738
150.0 Kpixels/sec |