| Upload Date | December 08 2025 10:35 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | HONOR ROD2-W09 |
| Model ID | HONOR ROD2-W09 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.01 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.04 GB |
| Single-Core Score | 1940 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1659
238.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1604
9.66 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2357
48.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2314
53.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1874
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2438
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1764
141.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1950
60.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1974
59.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1812
7.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2239
69.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1522
117.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2103
61.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1966
19.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1528
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2133
67.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5138 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3595
516.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5285
31.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7158
146.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7378
170.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6222
84.4 images/sec |
|
|
Clang
|
6190
30.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2014
161.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6993
216.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3916
117.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4165
17.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6763
210.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3680
282.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5550
162.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5017
49.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6230
6.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6589
208.6 Kpixels/sec |