| Upload Date | December 02 2025 12:58 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus 12 |
| Model ID | OnePlus PJD110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 2131 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1903
273.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1919
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2614
53.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2460
56.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2001
27.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2772
13.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2040
163.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2039
63.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2187
65.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1959
8.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2408
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1878
144.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2126
62.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2006
19.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1627
1.57 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2208
69.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6320 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4583
658.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7115
42.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9186
188.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7928
182.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7446
101.1 images/sec |
|
|
Clang
|
8805
43.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2230
178.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8219
254.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5057
151.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5427
22.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8199
255.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4826
371.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6683
196.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5387
53.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7620
7.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8004
253.4 Kpixels/sec |