| User | NicoInneo |
| Upload Date | December 02 2025 07:44 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP ZBook Fury 17 G7 Mobile Workstation |
| Motherboard | HP 8780 |
| Power Plan | Ausbalanciert |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i7-10850H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.71 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 5088 MHz |
| Package | Socket 1440 FCBGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2662 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1604 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1552
222.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1861
11.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1873
38.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1828
42.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1380
18.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1568
7.72 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1500
120.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1780
55.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
703
21.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2081
8.61 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2302
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1462
112.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1653
48.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2187
21.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1333
1.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1826
57.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5979 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3698
531.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8047
48.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7454
152.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6991
161.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6390
86.7 images/sec |
|
|
Clang
|
9192
45.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1907
152.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9330
289.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2616
78.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6960
28.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10242
318.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6257
481.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6077
178.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4878
48.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8881
8.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7768
246.0 Kpixels/sec |