| Upload Date | December 02 2025 07:17 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | vivo V2352GA |
| Model ID | vivo V2352GA |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.01 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.94 GB |
| Single-Core Score | 2002 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1615
231.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1743
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2375
48.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2532
58.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1897
25.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2400
11.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2033
162.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1933
59.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2147
64.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1985
8.22 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2222
69.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1571
120.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2112
62.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1935
19.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1502
1.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2183
69.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5042 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3332
478.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5528
33.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7325
150.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8551
197.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6304
85.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6575
32.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2350
188.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5685
176.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3483
104.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3407
14.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5775
179.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3778
290.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5279
154.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5203
51.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5331
5.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7021
222.3 Kpixels/sec |