| User | Vjournal |
| Upload Date | December 02 2025 06:06 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 24.04.3 LTS |
| Model | ASUS System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME Z390-A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i9-9900K |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 13 |
| Base Frequency | 5.20 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 256 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.18 GB |
| Single-Core Score | 1823 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1689
242.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2110
12.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2105
43.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1881
43.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1407
19.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2112
10.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1799
144.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1709
53.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
791
23.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2645
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2342
72.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1930
148.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1920
56.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2244
22.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1706
1.65 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2334
73.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8727 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4462
640.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
13285
80.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10234
209.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12114
279.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8861
120.3 images/sec |
|
|
Clang
|
10416
51.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2278
182.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14058
435.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3432
102.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10788
44.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14108
439.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10349
795.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9753
286.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8618
85.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
18448
17.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11423
361.7 Kpixels/sec |