| User | Vjournal |
| Upload Date | December 02 2025 03:05 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 24.04.3 LTS |
| Model | ASUS System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME Z390-A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i9-9900K |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 13 |
| Base Frequency | 5.20 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 256 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.18 GB |
| Single-Core Score | 1839 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1715
246.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2152
13.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2116
43.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1911
44.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1453
19.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2144
10.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1757
140.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1718
53.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
797
23.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2728
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2354
73.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1921
147.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1926
56.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2263
22.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1713
1.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2333
73.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7293 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4162
597.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11446
69.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8909
182.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9921
228.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7180
97.4 images/sec |
|
|
Clang
|
11686
57.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2126
170.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9994
309.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3012
90.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7444
30.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11772
366.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7792
599.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7760
227.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7553
74.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12007
11.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8989
284.6 Kpixels/sec |