| User | Kentusa |
| Upload Date | December 02 2025 02:15 AM |
| Views | 13 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | HONOR MBH-N49 |
| Model ID | HONOR MBH-N49 |
| Motherboard | MBH |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm SM8750 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.89 GB |
| Single-Core Score | 3041 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2565
368.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2370
14.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3389
69.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3241
74.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3035
41.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4004
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2530
202.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2948
91.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3336
99.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2708
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3075
95.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3247
249.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3641
106.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3429
34.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2810
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2928
92.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9068 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5936
852.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9912
59.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10927
223.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10647
245.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11003
149.3 images/sec |
|
|
Clang
|
14477
71.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2793
223.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11541
357.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7643
228.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7611
31.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11645
362.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9221
708.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9892
290.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8741
86.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12901
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10348
327.6 Kpixels/sec |