| User | all3open |
| Upload Date | November 25 2025 03:30 AM |
| Views | 14 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Latitude 5401 |
| Motherboard | Dell Inc. |
| Power Plan | Ultimate Performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-9400H |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 13 |
| Base Frequency | 2.49 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4290 MHz |
| Package | Socket 1440 FCBGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2658 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 1450 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1383
198.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1642
9.89 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1573
32.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1597
36.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1240
16.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1618
7.97 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1441
115.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1360
42.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
680
20.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2033
8.41 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1936
60.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1351
103.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1522
44.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1806
17.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1287
1.24 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1744
55.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4099 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2017
289.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5656
34.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4186
85.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5769
133.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4238
57.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6453
31.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1769
141.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6041
187.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1745
52.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5373
22.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5964
185.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4342
333.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4365
128.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3568
35.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6225
6.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4874
154.3 Kpixels/sec |