| Upload Date | November 25 2025 01:13 AM |
| Views | 16 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold4 |
| Model ID | samsung SM-F936U1 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.75 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.99 GB |
| Single-Core Score | 1807 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1561
224.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1483
8.94 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2111
43.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2112
48.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1886
25.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2153
10.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1590
127.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1859
57.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2047
61.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1749
7.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2115
65.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1309
100.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1945
57.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1727
17.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1479
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1929
61.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4358 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2900
416.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4465
26.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5583
114.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6403
147.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5199
70.6 images/sec |
|
|
Clang
|
5888
29.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1702
136.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6040
187.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3578
107.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3604
14.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5591
174.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2929
225.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4728
138.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4392
43.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5169
5.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5337
169.0 Kpixels/sec |