| User | Oszku |
| Upload Date | November 24 2025 06:01 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 9a |
| Model ID | Google Pixel 9a |
| Motherboard | tegu |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.14 GB |
| Single-Core Score | 1674 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1485
213.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1489
8.97 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2031
41.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1870
43.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1578
21.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2182
10.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1650
132.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1721
53.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1835
54.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1441
5.96 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1918
59.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1457
112.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1568
46.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1508
15.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1212
1.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1849
58.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4201 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3048
437.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5029
30.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5545
113.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5874
135.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5009
68.0 images/sec |
|
|
Clang
|
5763
28.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1445
115.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5716
177.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3422
102.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3408
14.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5828
181.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3131
240.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4012
117.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3721
36.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4928
4.77 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5054
160.0 Kpixels/sec |