| User | luigivalente |
| Upload Date | November 24 2025 08:56 AM |
| Views | 15 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP EliteOne 800 G6 27 All-in-One PC |
| Motherboard | HP 874E |
| Power Plan | HP Optimized (consigliato) |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i9-10900 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 20 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 5 |
| Base Frequency | 2.79 GHz |
| Cluster 1 | 10 Cores |
| Maximum Frequency | 4986 MHz |
| Package | Socket 1200 LGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 10 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 10 |
| L2 Cache | 256 KB x 10 |
| L3 Cache | 20.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2926 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1723 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1684
241.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1984
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1972
40.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1916
44.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1482
20.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1878
9.25 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1754
140.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1603
49.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
779
23.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2377
9.84 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2246
69.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1755
134.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1633
47.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2110
20.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1511
1.46 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2053
65.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7207 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3556
510.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11339
68.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7705
157.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11346
261.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8988
122.0 images/sec |
|
|
Clang
|
16162
79.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1695
135.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13354
413.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2801
83.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6464
26.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8890
276.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6593
506.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7238
212.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5469
54.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15516
15.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8676
274.7 Kpixels/sec |