| Upload Date | November 24 2025 04:29 AM |
| Views | 13 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip5 |
| Model ID | samsung SM-F731N |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.01 GB |
| Single-Core Score | 1687 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1861
267.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1639
9.88 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2237
45.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2127
49.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1863
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2285
11.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1770
141.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1785
55.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1920
57.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1622
6.71 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1876
58.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1315
101.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1320
38.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1206
12.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
896
866.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1165
36.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5250 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2643
379.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5502
33.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7481
153.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7536
173.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6315
85.7 images/sec |
|
|
Clang
|
7449
36.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2096
167.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7046
218.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4389
131.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4419
18.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7055
219.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4121
316.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5479
160.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5079
50.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6311
6.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6444
204.0 Kpixels/sec |