| User | Jussi987 |
| Upload Date | November 24 2025 03:01 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 9 |
| Model ID | Google Pixel 9 |
| Motherboard | tokay |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.92 GB |
| Single-Core Score | 1753 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1520
218.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1565
9.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2092
42.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1991
45.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1617
21.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2288
11.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1683
134.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1764
54.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1884
56.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1603
6.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1983
61.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1521
116.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1754
51.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1674
16.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1270
1.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1909
60.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4538 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3250
466.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5078
30.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6716
137.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6027
139.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5172
70.2 images/sec |
|
|
Clang
|
6956
34.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1591
127.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6025
186.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3890
116.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3776
15.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5927
184.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3401
261.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4177
122.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4328
42.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4638
4.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5420
171.6 Kpixels/sec |