| User | MohdShahin |
| Upload Date | November 23 2025 04:01 PM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2935 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2150
308.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2031
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3071
62.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3127
72.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3032
41.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3910
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2656
212.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2890
89.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3244
97.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2734
11.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3049
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3234
248.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3587
105.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3514
34.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2758
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2944
93.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9360 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6161
884.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9684
58.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11119
227.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10397
239.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11162
151.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15453
76.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3003
240.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12083
374.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8162
244.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8603
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12216
380.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9788
752.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10401
305.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8210
81.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12932
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10577
334.9 Kpixels/sec |