| Upload Date | November 23 2025 05:21 AM |
| Views | 16 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip5 |
| Model ID | samsung SM-F731N |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.01 GB |
| Single-Core Score | 1389 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1665
239.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1302
7.84 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1924
39.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1711
39.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1531
20.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1795
8.84 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1449
116.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1390
43.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1478
44.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1229
5.09 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1333
41.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1028
79.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1168
34.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1094
10.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
830
803.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1131
35.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5222 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2498
358.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5885
35.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7304
149.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7488
172.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6252
84.9 images/sec |
|
|
Clang
|
7355
36.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2120
169.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6986
216.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4392
131.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4523
18.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7005
218.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4079
313.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5630
165.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4825
47.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6314
6.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6234
197.4 Kpixels/sec |