| Upload Date | November 22 2025 05:48 PM |
| Views | 15 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PLC110 |
| Model ID | OnePlus PLC110 |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.12 GB |
| Single-Core Score | 2645 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2063
296.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2044
12.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3155
64.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2729
62.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2604
35.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3307
16.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2424
194.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2540
78.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3287
98.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2600
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3051
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2256
173.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2990
87.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2955
29.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2036
1.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2812
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8103 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5828
836.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8267
49.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10109
207.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11384
262.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9190
124.7 images/sec |
|
|
Clang
|
12495
61.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2751
220.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10755
333.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6771
202.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7330
30.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10895
339.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6074
467.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8434
247.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6957
69.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9394
9.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10886
344.7 Kpixels/sec |