| Upload Date | October 23 2025 12:24 AM |
| Views | 12 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PLC110 |
| Model ID | OnePlus PLC110 |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.02 GB |
| Single-Core Score | 2093 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2130
305.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2122
12.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3179
65.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2763
63.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1532
20.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3247
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2318
185.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1641
50.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2147
64.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1613
6.67 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1847
57.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2169
166.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2067
60.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1908
18.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1319
1.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1798
56.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6989 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4929
707.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6864
41.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10883
222.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9425
217.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7411
100.6 images/sec |
|
|
Clang
|
12073
59.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2663
213.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10253
317.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6706
200.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6840
28.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9292
289.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5730
440.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7836
229.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3913
38.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6350
6.14 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6845
216.7 Kpixels/sec |