| User | huer |
| Upload Date | October 22 2025 03:09 PM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Model ID | Xiaomi 2412DPC0AG |
| Motherboard | rodin |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3463 revision 1 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.10 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.00 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.25 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.05 GB |
| Single-Core Score | 1529 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1518
218.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1411
8.50 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1952
40.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1909
44.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1517
20.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1863
9.18 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1534
122.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1588
49.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1432
42.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1284
5.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1826
56.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1242
95.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1231
36.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1249
12.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1224
1.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1622
51.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6191 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4759
683.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7049
42.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9815
200.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9509
219.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7630
103.6 images/sec |
|
|
Clang
|
8042
39.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1646
131.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8526
264.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3948
118.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5148
21.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8745
272.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4772
366.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5742
168.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6092
60.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7355
7.12 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8743
276.8 Kpixels/sec |