| User | jeffmaner1 |
| Upload Date | October 21 2025 12:01 PM |
| Views | 14 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows Server 2022 Datacenter Evaluation (64-bit) |
| Model | HP HP ProDesk 600 G6 Desktop Mini PC |
| Motherboard | HP 8715 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10500T |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 3 |
| Base Frequency | 2.29 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 3789 MHz |
| Package | Socket 1200 LGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1409 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1381
198.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1680
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1641
33.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1585
36.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1188
16.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1515
7.46 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1358
108.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1276
39.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
639
19.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1933
8.00 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1809
56.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1421
109.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1449
42.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1777
17.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1215
1.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1696
53.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5715 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3414
490.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8540
51.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7025
143.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8005
184.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5965
80.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8246
40.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1698
136.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7788
241.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2373
71.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6789
28.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8967
279.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6208
477.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6434
188.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5652
56.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8448
8.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6706
212.3 Kpixels/sec |