| User | ali_d |
| Upload Date | October 13 2025 08:07 PM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | VeryPC FLM-310TA-W10PNS |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME H310T R2.0 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i3-9100 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 11 |
| Base Frequency | 3.59 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4190 MHz |
| Package | Socket 1151 LGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 8.00 GB |
| Transfer Rate | 2128 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 1359 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1014
145.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1399
8.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1321
27.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1571
36.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1240
16.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1644
8.10 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1446
115.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1644
50.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
496
14.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1985
8.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2109
65.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1213
93.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1442
42.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1701
16.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1302
1.26 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1688
53.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3442 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1579
226.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4149
25.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3058
62.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4690
108.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3750
50.9 images/sec |
|
|
Clang
|
5604
27.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1847
147.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5962
184.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1590
47.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5787
24.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4821
150.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2960
227.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3415
100.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2553
25.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4940
4.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4253
134.7 Kpixels/sec |