| User | EzM0N3Y801 |
| Upload Date | October 13 2025 01:20 AM |
| Views | 13 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2198 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1258
180.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1323
7.97 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1939
39.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1660
38.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2047
27.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3025
14.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2120
169.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2286
70.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2960
88.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2468
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2547
79.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3068
235.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2955
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2868
28.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2225
2.15 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2587
81.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9052 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6164
885.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7475
45.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9730
199.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9011
207.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9822
133.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15964
78.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3094
247.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12416
384.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8262
247.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8832
36.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12551
390.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9772
751.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10091
296.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9064
89.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13125
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10657
337.4 Kpixels/sec |