| User | VV1127 |
| Upload Date | October 12 2025 03:14 PM |
| Views | 72 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | nubia NX809J |
| Model ID | nubia NX809J |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.88 GB |
| Single-Core Score | 3874 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3323
477.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3264
19.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3841
78.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4577
105.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3636
49.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4416
21.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3051
244.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3289
101.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5818
174.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3587
14.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3940
122.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4159
319.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4318
126.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5115
50.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3077
2.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3770
119.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 12097 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8718
1.22 GB/sec |
|
|
Navigation
|
13062
78.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
13102
268.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
16210
373.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14974
203.2 images/sec |
|
|
Clang
|
19565
96.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3822
306.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14186
439.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
12010
359.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10824
44.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14556
453.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12037
925.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12839
376.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10895
108.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14121
13.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13206
418.1 Kpixels/sec |