| User | VV1127 |
| Upload Date | October 12 2025 02:47 PM |
| Views | 58 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo V2502DA |
| Model ID | vivo V2502DA |
| Motherboard | k6993v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3468 revision 0 |
| Base Frequency | 2.70 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.70 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 4.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 sme2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.00 GB |
| Single-Core Score | 3705 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3186
457.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3510
21.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3983
81.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4113
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3424
46.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4061
20.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3087
247.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3206
99.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5105
152.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3884
16.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3783
117.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3436
264.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4141
121.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4953
49.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2573
2.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3717
117.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10657 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8841
1.24 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12909
77.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
14844
303.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
14655
338.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10793
146.5 images/sec |
|
|
Clang
|
16946
83.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3493
279.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12752
395.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7661
229.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9758
40.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12926
402.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9138
702.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11133
326.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10693
106.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10404
10.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13273
420.3 Kpixels/sec |