| User | TheChocolateGamer |
| Upload Date | October 12 2025 02:04 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2886 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2446
351.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2380
14.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3192
65.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2962
68.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2888
39.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3667
18.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2488
199.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2771
85.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3116
93.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2548
10.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2904
90.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3066
235.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3344
98.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3462
34.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2645
2.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2787
88.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8971 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6016
864.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9633
58.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10975
224.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10576
243.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8161
110.8 images/sec |
|
|
Clang
|
14679
72.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2817
225.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11956
370.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7971
238.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7982
33.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11803
367.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9533
732.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10315
302.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8971
89.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12872
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9717
307.7 Kpixels/sec |