| User | VV1127 |
| Upload Date | October 12 2025 12:47 PM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | nubia NX809J |
| Model ID | nubia NX809J |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.88 GB |
| Single-Core Score | 3870 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3305
474.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3247
19.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3837
78.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4582
105.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3636
49.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4415
21.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3049
244.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3289
101.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5835
174.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3583
14.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3939
122.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4147
318.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4308
126.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5096
50.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3060
2.96 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3773
119.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 12144 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8908
1.25 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12963
78.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12918
264.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15832
365.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14605
198.2 images/sec |
|
|
Clang
|
20466
100.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3854
308.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14396
446.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11943
357.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10910
45.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14726
458.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12097
930.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
13227
388.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10842
107.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14445
14.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13019
412.2 Kpixels/sec |