| User | VV1127 |
| Upload Date | October 11 2025 06:21 PM |
| Views | 12 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | nubia NX809J |
| Model ID | nubia NX809J |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.88 GB |
| Single-Core Score | 3829 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3317
476.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3254
19.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3929
80.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3807
87.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3616
49.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4431
21.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3064
245.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3290
101.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5846
174.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3574
14.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3942
122.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4139
318.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4309
126.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5129
50.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3075
2.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3776
119.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 12128 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
9105
1.28 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12834
77.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
13312
272.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15006
346.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14827
201.2 images/sec |
|
|
Clang
|
20655
101.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3843
307.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14366
445.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
12085
361.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10678
44.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14816
461.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12111
931.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12738
373.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11078
109.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14100
13.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13017
412.2 Kpixels/sec |