| User | VV1127 |
| Upload Date | October 11 2025 03:50 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | nubia NX809J |
| Model ID | nubia NX809J |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.88 GB |
| Single-Core Score | 3845 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3248
466.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3251
19.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3912
80.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4575
105.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3629
49.2 images/sec |
|
|
Clang
|
4424
21.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3054
244.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3289
101.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5849
175.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3596
14.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3934
122.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4161
319.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4246
124.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4464
44.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3068
2.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3783
119.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11996 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8599
1.21 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12674
76.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
13248
271.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15780
363.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14449
196.1 images/sec |
|
|
Clang
|
19599
96.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3821
306.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14410
446.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11885
355.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10948
45.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
15060
468.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12009
923.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12083
354.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10324
102.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14333
13.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
13415
424.7 Kpixels/sec |