| Upload Date | June 27 2025 04:51 PM |
| Views | 19 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Xiaomi 21121210G |
| Model ID | Xiaomi 21121210G |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.04 GB |
| Single-Core Score | 1655 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1495
214.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1425
8.58 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1924
39.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1746
40.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1698
23.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1948
9.59 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1498
119.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1636
50.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1924
57.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1683
6.97 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1907
59.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1266
97.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1831
53.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1589
15.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1237
1.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1785
56.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4301 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2884
414.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4779
28.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5876
120.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6150
141.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4904
66.6 images/sec |
|
|
Clang
|
5978
29.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1723
138.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5602
173.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3712
111.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3591
14.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5671
176.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3058
235.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4534
133.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3751
37.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4633
4.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5252
166.3 Kpixels/sec |