| User | Spektr48K |
| Upload Date | June 26 2025 05:28 PM |
| Views | 16 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | AZW ME mini |
| Motherboard | AZW ME mini |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) N150 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 190 Stepping 0 |
| Base Frequency | 800 MHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3591 MHz |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.76 GB |
| Transfer Rate | 4788 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1000 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1104
158.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1149
6.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1176
24.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
863
19.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
795
10.8 images/sec |
|
|
Clang
|
688
3.39 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1356
108.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1065
33.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
630
18.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1141
4.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1491
46.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
837
64.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1120
32.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
893
8.86 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1128
1.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1175
37.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2373 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1174
168.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2902
17.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1867
38.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3249
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2078
28.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3928
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1720
137.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3493
108.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1350
40.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3026
12.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3455
107.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1972
151.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2311
67.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1917
19.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3673
3.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2821
89.3 Kpixels/sec |