| User | maloxplay |
| Upload Date | June 25 2025 06:10 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 21N10007IX |
| Motherboard | LENOVO 21N10007IX |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Snapdragon(R) X Elite - X1E78100 - Qualcomm(R) Oryon(TM) CPU |
| Topology | 1 Processor, 12 Cores |
| Identifier | ARMv8 (64-bit) Family 8 Model 1 Revision 201 |
| Base Frequency | 3.42 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Single-Core Score | 2371 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2118
304.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1904
11.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2653
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2478
57.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2369
32.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2448
12.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2216
177.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2225
68.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2460
73.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2330
9.64 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2456
76.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2565
197.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2937
86.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2885
28.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1970
1.91 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2420
76.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 13628 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8107
1.14 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12957
78.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
17232
352.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
17330
399.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
18540
251.6 images/sec |
|
|
Clang
|
26570
130.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2551
204.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
19452
602.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
10341
309.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
14468
59.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
16952
527.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
13751
1.06 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
16333
479.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
12580
124.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
21636
20.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
16352
517.8 Kpixels/sec |