| User | nikobuddy92 |
| Upload Date | June 24 2025 12:47 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro for Workstations (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Ultimate Performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD EPYC Processor |
| Topology | 1 Processor, 16 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 1 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.39 GHz |
| Cluster 1 | 16 Cores |
| Maximum Frequency | 4614 MHz |
| Codename | Naples |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 16 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 16 |
| L2 Cache | 512 KB x 16 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.98 GB |
| Transfer Rate | 2794 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2131 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2260
324.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1902
11.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2199
45.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2114
48.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1924
26.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2067
10.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2059
164.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2179
67.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1174
35.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2966
12.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2877
89.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2299
176.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2507
73.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2642
26.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1948
1.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2391
75.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9885 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6319
907.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
12758
76.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9645
197.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13455
310.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12722
172.7 images/sec |
|
|
Clang
|
16822
82.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2634
210.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
18682
578.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4537
135.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9194
38.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13447
418.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11971
920.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10042
294.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6831
67.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
19840
19.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10736
339.9 Kpixels/sec |