| User | eljotita |
| Upload Date | May 14 2023 06:07 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. H610M S2H DDR4 |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. H610M S2H DDR4 |
| Power Plan | Ultimate Performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12600K |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 16 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.69 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Cluster 2 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4888 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 20.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2500 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2407
345.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2481
15.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2460
50.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2521
58.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2493
33.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2480
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2480
198.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2498
77.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2470
73.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2503
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2801
87.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2380
183.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2528
74.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2729
27.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2476
2.40 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2436
77.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11106 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5784
830.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
13796
83.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10737
219.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
15024
346.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14248
193.4 images/sec |
|
|
Clang
|
19754
97.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3186
255.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
20340
630.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6564
196.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10281
42.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13575
422.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12787
983.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11290
331.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8343
82.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
22991
22.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11284
357.3 Kpixels/sec |