| User | nikobuddy92 |
| Upload Date | June 23 2025 07:50 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro for Workstations (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Ultimate Performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 5700X |
| Topology | 1 Processor, 16 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 33 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.39 GHz |
| Cluster 1 | 16 Cores |
| Maximum Frequency | 4618 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Vermeer |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 16 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 16 |
| L2 Cache | 512 KB x 16 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.98 GB |
| Transfer Rate | 2794 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2114 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2184
313.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1961
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2194
44.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2093
48.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1946
26.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2073
10.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2068
165.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2176
67.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1150
34.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2907
12.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2916
90.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2107
162.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2505
73.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2605
25.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1925
1.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2378
75.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10072 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6940
996.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
12622
76.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9364
191.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13583
313.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12572
170.6 images/sec |
|
|
Clang
|
16997
83.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2663
213.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
18391
569.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4564
136.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7775
32.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14264
443.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12306
946.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10285
301.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7466
74.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
21779
21.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12570
398.0 Kpixels/sec |