| User | Artic123 |
| Upload Date | June 10 2025 03:53 AM |
| Views | 15 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | realme RMX5085 |
| Model ID | realme RMX5085 |
| Motherboard | k6899v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3463 revision 1 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.10 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.00 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.25 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.19 GB |
| Single-Core Score | 1656 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1878
269.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1614
9.72 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2126
43.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1999
46.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1611
21.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2031
10.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1580
126.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1595
49.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1549
46.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1360
5.63 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1859
57.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1344
103.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1560
45.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1393
13.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1230
1.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1665
52.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6369 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5865
842.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7887
47.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9641
197.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8837
203.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7811
106.0 images/sec |
|
|
Clang
|
8566
42.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1607
128.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8845
274.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4388
131.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5475
22.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8636
268.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4960
381.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7145
209.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4222
41.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7412
7.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8687
275.1 Kpixels/sec |