| User | velilev |
| Upload Date | June 09 2025 12:11 PM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Google Pixel 9 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 9 Pro XL |
| Motherboard | komodo |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.19 GB |
| Single-Core Score | 1939 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1615
232.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1560
9.40 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2186
44.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2219
51.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1843
25.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2538
12.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1912
153.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2004
62.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2172
65.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1830
7.58 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2265
70.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1636
125.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2007
58.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1858
18.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1408
1.36 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2153
68.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4587 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2959
424.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4889
29.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6913
141.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6299
145.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5239
71.1 images/sec |
|
|
Clang
|
7263
35.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1852
148.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6162
190.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3985
119.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3768
15.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5980
186.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3233
248.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3966
116.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4210
41.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4931
4.77 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5398
170.9 Kpixels/sec |