| Upload Date | June 08 2025 02:26 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus 12 |
| Model ID | OnePlus PJD110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 2155 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2052
294.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2139
12.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2587
53.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2481
57.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1983
26.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2723
13.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1907
152.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2025
62.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2182
65.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1955
8.09 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2380
74.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1968
151.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2152
63.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2201
21.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1591
1.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2195
69.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6306 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4666
670.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8179
49.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8196
167.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7959
183.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7234
98.2 images/sec |
|
|
Clang
|
7665
37.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2006
160.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8140
252.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4916
147.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5542
22.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8791
273.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5226
401.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7409
217.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5931
58.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7596
7.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7749
245.3 Kpixels/sec |