| Upload Date | June 06 2025 04:46 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy Tab S10+ |
| Model ID | samsung SM-X820 |
| Motherboard | gts10pwifi |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.85 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.26 GB |
| Single-Core Score | 2136 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1886
270.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1952
11.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2527
51.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2483
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1970
26.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2695
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2175
174.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2130
66.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2164
64.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1929
7.98 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2396
74.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1900
146.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2178
63.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2021
20.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1617
1.56 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2162
68.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7218 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5409
776.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7756
46.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9817
201.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11329
261.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8384
113.8 images/sec |
|
|
Clang
|
10642
52.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1932
154.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9891
306.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5413
162.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6851
28.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9767
303.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5673
436.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7411
217.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6319
62.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8571
8.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9093
287.9 Kpixels/sec |