| Upload Date | June 06 2025 12:55 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | Samsung Galaxy M32 |
| Model ID | samsung SM-M325FV |
| Motherboard | m32 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.52 GB |
| Single-Core Score | 413 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
367
52.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
505
3.04 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
559
11.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
550
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
448
6.07 images/sec |
|
|
Clang
|
510
2.51 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
455
36.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
520
16.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
219
6.55 images/sec |
|
|
Background Blur
|
316
1.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
498
15.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
147
11.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
511
15.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
400
3.97 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
467
452.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
369
11.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1407 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
882
126.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1803
10.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2126
43.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2205
50.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1688
22.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2048
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
481
38.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2424
75.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
881
26.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
765
3.17 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1989
61.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
677
52.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1492
43.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1487
14.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2248
2.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1587
50.3 Kpixels/sec |