| Upload Date | February 17 2025 08:22 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Xiaomi 2311DRK48I |
| Model ID | Xiaomi 2311DRK48I |
| Motherboard | duchamp |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.17 GB |
| Single-Core Score | 1186 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1160
166.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1209
7.28 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1482
30.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1402
32.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1208
16.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1410
6.95 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1214
97.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1255
38.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1170
35.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
946
3.92 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1288
40.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
768
59.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1270
37.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
921
9.14 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1015
982.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1175
37.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4198 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3555
510.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5144
31.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6715
137.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6254
144.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5045
68.5 images/sec |
|
|
Clang
|
5764
28.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1116
89.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5788
179.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3384
101.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2990
12.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5737
178.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2696
207.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4608
135.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3214
31.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4792
4.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5354
169.5 Kpixels/sec |